Spłaszczenie głowy u 2-miesięcznego dziecka

Mój 2 miesięczny wnuczek dostaje wszystkie witaminki zlecone przez lekarza karmiony jest mlekiem bebiko i płaszczy mu się główka z jednej strony mimo przekręcania go na drugi boczek

Proszę sprawdzić obwod główki, wielkośc ciemienia, czy nie ma rozmiekania potylicy zgłosic sie do lek. pediatry celem zbadania dziecka.