Sporadyczna tendencja do napadowości aktywowanymi podczas HN

Witam mam prosbe o interpretacje wyniku badania eeg gdyż wizyte mam dopiero za 2 tygodnie. Zapis ze zmianami w obu okolicach skroniowych z przewagą prawej półkuli mózgu,ze sporadyczną tendencją do napadowości aktywowanymi podczas HN (Hw?). Dziekuje Katarzyna

Badanie EEG zawsze!!! interpretuje sie w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego. Prawidłowy wynik badania nie świadczy o braku choroby i odwrotnie zmiany w badaniu EEG wystepuja równiez u ludzi zdrowych.