Sposoby na pozbycie się gnid we włosach

Witam ... Mam pytanie co jest najlepszego na pozbycie się u dziecka gnid na włosach :( Przyniosła mi córka po paru dniach rozpoczęcia roku szkolnego :( Bardzo Proszę o odp :( Używałam szamponu specjalnego od wszów i gnid miało to zapobiec a jednak jeszcze ma :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Najlepszym sposobem na pozbycie się gnid jest wyczesywanie ich bardzo gęstym grzebieniem, na który nałożona jest wata nasączona octem, a następnie dokładne umycie włosów. Oczywiście proszę pamiętać, że po każdym czesaniu należy dokładnie umyć wszystkie użyte szczotki czy też grzebienie.