Spóźniający się okres po włożeniu palca do pochwy

Tydzień temu bylem u dziewczyny i postanowiliśmy pokazać sie wzajemnie nago ja dla bezpieczeństwa dostalem w majtkach. Polozylismy sie na lozku zaczalem ja masowac po czym wsadzilem jej palce do pochwy. Nastepnie zaczalem sie ocierać ale bezpośredniego kontaktu mojego penisa z jej pochwa nie bylo. Teraz od 2 tyg. Spóźnia jej sie okres. Czy moze byc w ciąży? Po tym gdy "doszedlem" nie przypominam sobie zebym wkladal jej jeszcze palce. Dziekuje za pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero.