Spóźnianie się okresu u 18-latki

Mam za parę miesięcy 18 lat mój okres sie spoźnia od tygodnia. Zawsze miałam na czas boje sie że zaszłam w ciąże pomimo że nie uprawiałam seksu z chłopakiem. jestem nadal dziewica ale jego sperma trafiła wylądowała na mnie. za pare miesiecy mam matue strasznie sie boje.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać test ciążowy, aby jednoznacznie wykluczyć/potwierdzić czy doszło do zapłodnienia.
Ryzyko ciąży jest znikome.