Spóźniona 2 miesiące miesiączka i ból sutków
Na początku bolało mnie podbrzusze i sutki, ale dostałam okres, który spóźnił się 2 miesiące i podczas tego okresu bolało mnie podbrzusze jak nigdy mnie nie bolało i byłam też u ginekologa, który wstępnie potwierdził, że mogę być w ciąży, ale na usg nic jeszcze nie wykazało i test ciążowy płytkowy wyszedł negatywnie.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
W opisanej przez Panią sytuacji niezbędne będzie powtórzenie badania usg i testu ciążowego po upływie co najmniej tygodnia, by móc odpowiedzieć na postawione pytanie.