Spożycie narkotyków w początkowych tygodniach ciąży a ryzyko wad wrodzonych u dziecka
moja kolezanka nie wiedzac o ciazy w 3 lub 4 tygoiu zazyla narkotyki teraz jest w 24 i badania prenatalne wyszly dobrze nie ma wad czy dziecko moze urodzic sie z jakas wada ktora nie mozna wykryc na usg ?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Przyjęcie narkotyków w ciąży jest bardzo niebezpieczne dla płodu. Niemniej jednak nie oznacza 100% pewności wystawienia wady płodu.