Spożywanie piwa przy stosowaniu Controloc

Witam, Czy podczas kuracji 7-dniowej lekiem Controloc 20 (2x1) na drobna wybroczyne w zaladku mozna okazyjnie dla towarzystwa wypic 2-3 piwa? Prosze o odp i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie ma istotnych przeciwwskazań, jednak dla dobra terapii przez tydzień radziłbym nie spożywać alkoholu, który ma działanie drażniące na śluzówkę żołądka.