Stan laminektomii i transpedikularnej stalizacji kręgosłupa

Witam, przedstawiam skrócony opis badania po operacji : stan laminektomii i transpedikularnej stalizacji kręgosłupa na poziomie L4/L5 prawdopodobnie ciągłe. Widoczny jest przedni kręgozmyk L4 I/II stopnia. Pooperacyjny krwiak na tym poziomie i kilka pęcherzyków powietrza wypełnia w całości przestrzeń kanału kręgowego- worek oponowy ani jego stosunek do krawędzi tylnych trzonów nie do oceny. Jaką metodą usuwa się takiego krwiaka. Ból jest okrutny i jest coraz gorzej? Pozdrawiam.Aleksander.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik badania powinien ocenić specjalista neurochirurg.