Stan po augmentacji kości szczęki

Jestem po zabiegu augmentacji kosci szczeki . 2 z szyte. Obecnie rana lekko rozwarta, zaczerwieniona, swedząca i lekko boląca. Chirurg dostepny 1x w tygodniu - obecnie na urlopie. Mam pytanie - jak wyglada odrzut szutcznej kosci i co wtedy, czy jest jakas szansa na przyjecie szutcznej kosci?

Chirurg nie odpowie - jak nie zbada (zobaczy)! Myslę , że jest jakis asystent , ktory zastępuje operatora podczas urlopu - proszę udać sie pilnie na konsultacje , zż