Stan po dwóch artroskopiach kolana
Witam, jestem po dwóch artroskopiach kolana. Jednak od miesiąca boli mnie ciągle na wysokości-od kolana po palce stopy.Noga często drętwieje albo mrowieje stopa.Proszę o poradę co robić.Może rezonans innej części nogi a nie tylko kolana coś wyjaśni.Z góry dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Szanowna Pani,
Niestety podaje Pani zbyt mało danych odnośnie swoich dolegliwości jak i przebytych artroskopii. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu