Stan po operacji tarczycy

jestem po operacji tarczycy.mam te same objawy co przed.kiedy ustąpią?

Ale nie uściśliła Pani jakie to objawy. Wszystko zależy jakie to były objawy. Czy nadczynności, czy niedoczynności, czy objawy ucisku? Proszę przedstawić jak Pani się czuła, a jak czuje się Pani obecnie. W niektórych przypadkach jest to szybki powrót do zdrowia (dni, tygodnie) w innych długi (czasem miesiące).