Stan podgorączkowy, dreszcze, powiększone węzły chłonne i swędzenie skóry

Witam.Od kilku miesięcy mam duży problem zdrowotny wiecznie jestem chora,brak sił aby funkcjonować,stan podgorączkowy albo goraczka i dreszcze które wybudzaja mnie ze snu..powiekszone wezły chłonne na szyi i obojczykowo sutkowe,boli mnie całe ciało i doszło swedzenie skóry czesto w postaci pręgi,wypadaja mi bardzo włosy i osłabiły się paznokcie...nie wiem co robic proszę o pomoc. Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Tego typu objawy stanowczo wymagają dokładnej diagnostyki. W pierwszej kolejności należy wykonać pełną morfologię krwi z ręcznym rozmazem oraz wykluczyć choroby układu krwiotwórczego. Diagnostyką powinien pokierować lekarz rodzinny.