Stan podgorączkowy u 6-miesięcznego dziecka

Witam, moja 6 miesieczna coreczka od ponad 2 tyg ma stan podgoraczkowy, a mianowicie 37,3 - 37,4 co moze byc tego przyczyna? zachowuje sie normalnie, je spi bawi sie, czy to zaczyna sie zabkowanie? moge wychodzic z maluszkiem na spacery gdy ma stan podgoraczkowy?

Witam! Jeśli dziecku nie towarzyszą inne objawy, stan podgorączkowy najprawdopodobniej jest pierwszym, nieswoistym objawem ząbkowania. Może Pani zabierać córkę na spacery proszę jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu dziecka przed zimnem.