Stan podgorączkowy, zaparcia i osłabienie

Od 4 miesięcy odczuwam dolegliwości związane z żołądkiem: - codziennie mam stan podgorączkowy - 37 - czasami kłucie w okolicach żołądka - nudności (będąc głodnym) - zaparcia (nawet 5 dniowe) - osłabienie - nie boli mnie brzuch(!) Byłem już u lekarza POZ oraz gastrologa - gastroskopia - wykazała zapalenie błony śluz. żołądka oraz dwunastnicy - morfologia krwi (ok) oraz badnie przeciw pasoż. (ok). Przechodziłem już 2 operacje - jedna to uwolnienie zrostów. Czy zrosty mogą mieć wpływ na żołądek?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zależy gdzie się wytwórzyly, choć z reguły występuje w niższych partiach brzucha. Waga w normie? Krew w stolcu? Badania w kierunku celiaki? Stosowano jakieś leczenie? Do rozważenia kolonoskopia.
Pozdrawiam