Starania o ciążę a śnieżnobiała wydzielina z pochwy

Staramy się z mężem o dziecko i trochę się martwię. Dziś jest - około 4 dni po owulacji (potwierdzone testami, śluzem, szyjką i temperaturą). Pojawił się u mnie(od 2 dni) dziwny śluz. Śnieżnobiały z grudkami, jest go dużo. Jest bezwonny, nic nie piecze, nic nie swędzi. Do tego bóle miesiączkowe. Martwię się, że to początek jakiejś infekcji co może nam przeszkodzić w dalszych staraniach. Czy jeśli nie odczuwam żadnych innych dolegliwość to powinnam rozpocząć leczenie? Czy może to być infekcja?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.