Starania o ciążę i trzy poronienia

Mam 32 lata i 8 letniego syna, z którym w ciąże zaszła bez żadnych problemów. Teraz od 1,5 roku staramy się z mężem o dziecko. Przeszłam trzy samoistne poronienia (zarodek nie zagnieździł się). W czasie wzrastania hcg brzuch obolały, napięty, gdy hcg już spada ból mija. Jestem po wielu badaniach tj. zespół antyfosfilipidowy, białka C,S, toksoplazmozie wszystkie są normie. Tylko TSH i Anty TPO wyszło podwyższony, tj. tsh ponad 5 a TPO 332. Co dalej? Czy jest szansa abym miała drugie dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest włączenie leczenia endokrynologicznego. Czy były badania inne hormonalne? Proszę koniecznie wykonać badanie nasienia u partnera