Stosowanie chemioterapii przy mięsaku Ewinga

Mięsak Ewinga Mam pytanie dot.młodojej osoby z mięsakiem Ewinga ,która ma wznowę choroby ,nieoperacyjnego guza w miednicy i przerzuty.gdzie i jak można taką osobę zakwalifikować do jakiś badań klinicznych lub terapii celowanej,jeśli lekarze nie mają już innego sposobu leczenia niż chemioterapia paliatywna?

Proponuję ew. konsultację u P.Prof.Piotra Rutkowskiego w Centrum Onkologii w Warszawie na Ursynowie! Tel.sekr.225462841. z.żurawski