Stosowanie Clostilbegytu a planowanie ciąży

Witam :) w tym cyklu od dnia 4-8 brałam cyklu clostilbegyt 1/2 tabletki rano później bylam na usg po i pęcherzyk nie pekl wiec lekarz zlecil zastrzyk pregnyl 1000j. w 11 dniu cyklu na pekniecie i powiedział zebysmy z mezem wspolzyli następne dwa dni lub trzy rano i wieczorem .Dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy po 10 dnich po pregnylu i wyszla jedna slaba kreska .3-4 dni po owulacji i wspolzyciu mam bardzo dużo białego sluzu i boli mnie brzuch oraz jajniki.czy mogę być w ciąży a test tego nie pok

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By test ciążowy był wiarygodny, powinien być wykonany 14 dni po stosunku. Sugeruję zatem powtórzenie testu.