Stosowanie Euthyroxu a poziom cukru we krwi

Czy jeżeli mam w normie tsh th3 i th4 i mam 2 guzki powinnam brac euthyrox 67.5 i czy ma on związek na poziom cukru we krwi?.Czy biopsja daje powikłania.Jaki poziom cukru powinien być naczczo gdyż z glukometru ambra wynikają bardzo niskie liczby typu od 53 do 68 a z innego od 109 do 139 na czczo i zgupialam o co chodzi .ze taka roznica badałam ok.2 tygodni.

Glukometr należy skalibrować i skontrolować na przykład w Pani przychodni. Wyniki porównać do tych zbadanych w przychodni. Leczenie endokrynologiczne to nie zwykłe porównywanie liczb na kartce z wynikami. To nie tabelka. Lekarz endokrynolog ma powód dla którego włączył Pani leczenie. Więcej zaufania!