Stosowanie Klacidu na bazie klarytromycyny

Witam! Miesiąc temu przyjmowałam antybiotyk Klacid, na bazie klarytromycyny. Odstawiłam go po 3 dniach, ze względu na dość silne objawy niepożądane (miałam koszmary, nie mogłam zasnąć, czułam ciągły lęk). Po odstawieniu możnaby rzecz, że poczułam się lepiej. Niestety od kilkunastu dni te napady lękowe wracają, co wieczór. Dodam jeszcze, że przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, ale od ponad roku. Moje stany lękowe, są na prawdę nieprzyjemne. Do jakiego lekarza się udać? Psycholog, psychiatra?

Lek. Tomasz Budlewski

Można zacząć od lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarza określi konieczność udania się do lekarza psychiatry.