Stosowanie leków na padaczkę i trudności z odchudzaniem

Witam. Przez ponad trzy lata przyjmowałam leki na padaczkę. Przytyłam w tym czasie około 14 kg. Od lutego odstawiłam całkowicie leki, mimo tego że ćwiczę, i staram się zdrowo odżywiać moja waga stoi w miejscu. Jakie wyniki mogę zrobić zanim udam się na wizytę do dietetyka?

Dzień dobry,

proszę wykonać podstawowe badania krwi, lipidogram, TSH. Po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego, chętnie Pani pomogę. Zapraszam na konsultacje do gabinetu we Wrocławiu.
Tel. kontaktowy: 730 760 350

Pozdrawiam