Stosowanie leków Naproxen, Afloram, Cholinex i Herbitussin a spożycie alkoholu

wiatm! wczoraj około godziny 18 zażyłam jedną tabletkę naproxenu afloram. piłam też theraflu, również wczoraj. a dziś natomiast zażywałam tylko cholinex oraz herbitussin. i moje pytanie jest takie, czy bezpiecznie byloby dziś na imprezie okolo godziny 21 pić alkohol? nie mówie tu o dużych ilościach..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma przeciwwskazań, by wypiła Pani rozsądną, niewielką ilość alkoholu.