Stosowanie leku Zentel na owsicę

Witam. Od jakiegoś czasu mam owsiki, wczorj byłam u lekarza i zlecił mi Zentel, wszystko wyprałam, odrobaczyłam całą rodzinę i zwierzęta, a dziś w kale znów mam owsiki czy możliwe, że lek jeszcze je zwalcza, czy po prostu nie zadziałał?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej są to martwe owsiki, ich wydalanie może potrwać kilka dni.