Stosowanie Naraya a krwawienie

Witam! Od 2 lat biorę tabletki naraya . W tym miesiącu w połowie bistra zaczęłam plamić. Nie przerwałam tabletek jutro kończę bistro i plamię dalej co robić? Czy zaczynać nowe opakowanie po 7 dniach przerwy czy nie powinnam nigdy wcześniej to mi się nie zdarzało. Dziękuje i czekam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę wykonać wspomnianą przerwę. Jeżeli plamienie nadal będzie się utrzymywało warto zgłosić się do ginekologa.