Stosowanie Piperineforte a dieta

Witam chciałbym zapytać czy ten suplement Piperineforte jest dobrym i przedewszystkim bezpiecznym wyborem w celu walki z nadwaga ?

Proszę jednak pamiętać, że żaden, nawet najlepszy suplement nie zastąpi zdrowej diety i aktywności fizycznej.
Jedynie trwała zmiana nawyków żywieniowych może skutkować trwałą utratą wagi.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl