Stosowanie plastrów Evra a planowanie ciąży

Witam, od 7-8 lat stosuję bez przerwy plastry Evra. Chciałabym zacząć starania o dziecko. Czy musze poczekać po odstawieniu plastrów ? Czy mogę zacząć od razu ? Chodzi mi głownie o to jak szybko moja płodność wróci do normy i kiedy poziom hormonów sie ustabilizuje i będzie bezpieczny dla dziecka ? Niektórzy mówią zeby czekać 3-6 miesięcy dla zdrowia przyszłego dziecka inni ze najlepiej zacząć starać sie od razu bo bezpośrednio po odstawieniu plastrów jest łatwiej. Proszę o pomoc, pozdrawiam Nata

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza ginekologa i postępować zgodnie z jego zaleceniami. po takim czasi przyjmowani hormonów nie mozn ajednoznacznie odpowiedz jak bedzie lepiej, zarówno dla Pani jak i Dziecka./