Stosowanie środków na porost włosów

Witam. Chciałem zapytać czy tabletki na wypadanie włosów Profolan i Procerin są skuteczne tj. czy ich skutecznośc została poparta badaniami i czy komuś już pomogły? Czy stosowanie tych tabletek a innymi środkami np Pantostin przyśpiesza odrost włosów?

Aleksander Ropielewski

Nie ma jednoznacznej pewnosci, że stosowanie profolanu i procerinu będzie skuteczne ponieważ nie są to leki i nie przeszyły odpowiednich procedur potwierdzajaćych ich skuteczność, mimo składu sugerującego, że mogą być skuteczne w zapobieganiu lub spowalnianiu łysienia androgenowego.