Stosowanie Varicofix na żylaki

witam,  czy produkt VARICOFIX ,, tak jak obiecują na zdjęciach że żylaki całkowicie znikną,, jest faktycznie godny polecenia ? A może produkt ten wcale nie pomaga w zwalczaniu żylaków, jak obiecują? Jeżeli tak jest, to jaki jest skuteczny sposób, aby pozbyć się żylaków? Czy jedynym sposobem, który w 100% zwalcza żylaki, jest operacja, zabieg? Trochę boję się operacji. Obawiam się poważnych skutków ubocznych i komplikacji po zabiegu. Chciałabym wypróbować inne sposoby, jak maści, kremy, proszki. Nie wiem jednak który z nich jest najbardziej skuteczny i godny polecenia. Bardzo proszę o informację i pomoc. Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam.

Witam serdecznie, taka reklama to wierutne bzdury i o tym mówi stanowisko Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, specjalista angiolog