Stosowanie Xalacomu na obniżenie ciśnienia w oku

Witam. Od 5 miesięcy stosowałam Xalacom na obniżenie cisnienia w oku, lekarz dolozyl mi kolejne krople -Briglau, które stosuje 2 dzień i boli mnie zarówno oko jak i czasami glowa. Możliwe, ze to od kropli?

Magdalena Mroczek

Te leki mogą spowodować podrażnienie oka, a Briglau często powoduje ból glowy. Najlepiej będzie zgłosić się do lekarza, który przepisał leki.