Stosunek bez zabezpieczenia i plamienie zamiast okresu

Miesiączuję w większości regularnie. w 25 dniu cyklu współżyłam po raz pierwszy bez zabezpieczenia, ale stosunek został przerwany.Wczoraj powinnam dostać okres, a było tylko małe plamienie.Po dwóch dniachdostałam stan podgorączkowy i miałam bóle podbrzusza i piersi jak przed okresem, które wczoraj ustały. Dodam, że ten tydzień był dla mnie dodatkowo bardzo stresujący. Czy możliwe jest, bym zaszła w ciążę i tego skutki już teraz odczuwała? Minęło 6 dni od stosunku.Objawy dzisiaj ustały poza temp.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany nie chroni przed ciążą, jednak jego odbycie w 25dniu cyklu raczej nie predysponuje do ciąży. Być może objawy jakie Pani zgłasza były spowodowane skąpą menstruacją bądź wahaniem hormonów.