Stosunek w 9 dniu cyklu

Czy mogę być w ciąży? Chłopak wszedł we mnie na chwile był mój 9 dzień cyklu. Nie doszło do wytrysku, miesiączka wystąpiła w terminie kolejna również trwały 3/4 dni ale tak mam zazwyczaj. Test po miesiącu od zbliżenia negatywny. Czy jest szansa zapłodnienia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do ginekologa.