Strupki i plamki w ospie

Witam serdecznie, mam 22 lata i wlasnie jestem w 7 dniu przechodzenia ospy. Mam pewne pytanie, poniewaz nie rozdrapuje ran, tylko dotykam je przy nakładaniu maści, niektore strupki juz odpadły natomiast zostały takie małe czerwone plamki, co to jest i po jakim czasie to zaniknie, jeszcze raz dodaje ze nie rozdrapywałam ran

Jeśli Pani nie drapie, nie powinny zostać ślady. Aż do pełnego zagojenia proszę nie wystawiać się na słońce, żeby nie powstały przebarwienia. Najlepiej używać kremu z filtrem nr 50.