Strzelanie stawów a początki wiotkości

Witam od jakiegoś czasu strzelają mi wszystkie stawy. Boję się ze cos mi jest. Miałem robione ob morfologia ok rf i crp w normie. Ćwiczę na siłowni robię zawsze porządna rozgrzewke. Czy to coś poważnego??? Czy to wiotkosc stawów??? Biorę suplementy na stawy czy przy wiotkosci suplementy te szkodzą mi??? Czasem stawy mnie bolą i czuję się ciągle zmęczony proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wiem jakie to suplementy, ale może Pan spróbować glukozaminy i skonsultować się z reumatologiem.
Pozdrawiam