Stwierdzenie cukrzycy przy krostkach na stopach i łydkach

Od kiedy stwierdzono u mnie cukrzycę systematycznie na stopach i łydkach zaczęły wychodzić jakby chrostki czerwone ale nie swędzą i nie są wypukłe tz nie wyczuwalne tylko widoczne ?????

Witam serdecznie,

Przyczyn może być wiele. Nie widząc danych krostek ciężko jest stwierdzić przyczynę i zalecić leczenie. Proszę udać się do lekarza a on postawi diagnozę.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk