Stwierdzenie przepukliny pępkowej u osoby otyłej

Witam. Jestem otyły. Dwa dni temu stwierdzono i mnie przepukline pepkowa. Lekarz w szpitalu włożył ja do środka, lekki ból minął. Powiedział że z nadwagą ok 30kg nie może wykonać operacji. Mam schudnąć i zgłosić się na usunięcie i przepisał No-Spe. Jak mam funkcjonować około roku aż schudne? Nie mam ciężkiej pracy, ale przepuklina może dziennie wracać od pracy stojącej? Aż boję się jutro iść do pracy. Proszę o odpowiedź. Dziekuje

Witam , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego , który skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty , który pomoże Panu w zredukowaniu wagi!!! Ps.wydaje mi się , że przeprowadzenie operacji w obecnym stanie jest możliwe,może udałby się Pan do innego chirurga z.żurawski