Sucha i popękana skóra oraz alergia na chlorek kobaltu i witaminę B12

Witam serdecznie, jestem uczulony na chlorek kobaltu i wit B12, od około 5 lat mam poważny problem na dłoniach i od niedawna suchą skórę z tendencją do pękania za uszami, od kilku dni w okolicach skroni, zmieniłem pracę, żeby nie mieć styczności z CHLORKIEM KOBALTU, ale od zmiany pracy od 4 lat dalej mam ten sam problem, stosuje maści które nie wiele pomagają, proszę o jakąkolwiek informację co można w moim przypadku zrobić by pozbyć się tego potwornego uczulenia... z góry dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do Kliniki alergologii lub immunologii. być może będzie możliwość odczulanie oraz prześledzenia czynników które w obecnej pracy mogą również szkodzić.