Sucha skóra po solarium

Witam , mam takie pytanko ponieważ czesto chodziłam do solarium i nieodpowiednio dbałam o swoją skórę , teraz jest ona bardzo przesuszona , zwiotczała jak mogę jej pomóc? co mam robi aby znowu wyglądała ładnie ? i jeszcze jedno pytanie co zrobi oby bez solarium mie ładną brazowawą karnację ? używałam przez jakiś czas beta karoten w tabletkach ale powiedziano mi ze to niedobrze , czy mogę nadal przyjmowa te tabletki?? pozdrawiam Ania

Witam serdecznie. Aby skóra była gładka oraz jędrna warto zastosować odpowiednie dermokosmetyki oraz emolienty. Preparaty takie dostępne są w aptekach. Odnośnie stosowania beta karoteny nie ma przeciwwskazań do jego przyjmowania, jednak może on powodować zabarwienie skóry na dość nietypowy pomarańczowy odcień skóry, który z pewnością nie przypomina prawdziwej opalenizny.