Suche i szorstkie dłonie

Witam, w ostatnim czasie moje dłonie stopniowo stawały się coraz bardziej suche i szorstkie. Od kilku dni łuszczy mi się skóra z kostek i jest delikatnie zaczerwieniona oraz piecze przy myciu rąk. Na kciuku i palcu serdecznym skóra jest szorstka i nierówna. Nie mogłam jej zetrzeć peelingiem. Stosowałam kremy nawilżające jednak mi nie pomagają. Co mogę zastosować w takiej sytuacji?

Proszę do prac domowych stosować rękawice ochronne. Do dłoni polecam maść dernilan. Jesli po 7-10 dniach objawy nie ustąpią proszę odwiedzić dermatologa.