Suchy, napadowy kaszel u 4-latki

moja 4letnia córcia ma już od 2tygodni suchy napadowy kaszel tzn;nabiera powietrza i jedno kaśnięcie mamy od piątku syrop alergiczny aerius ale to nic nie pomaga atak kaszlu pojawia się na powietrzu jak i w mieszkaniu noc przesypia całą bez problemów

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania nie można kierować sprecyzowanych zaleceń. Konieczne jest badanie lekarskie aby można było coś powiedzieć. Proszę udać się do lekarza pediatry.