Swędzące krostki z płynem na dłoniach

Ok. 6 miesiecy temu zauwazylam na swoich dloniach swedzace krostki w ktorych jest jakis plyn (to nie jest ropa). Chodzilam do dermatologa mialam przepisywane rozne masci, czasami to pomagalo czasami nie... Sa moze jakies domowe sposoby zeby sie wyleczyc z tego? Jaki krem do rak powinnam uzywac?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez bezpośredniej oceny zmian postawić jakąkolwiek diagnozę. To z kolei uniemożliwia dalsze zalecenia dotyczące leczenia. Mówiąc ogólnie zmiany najpewniej mają podłoże alergiczne lub infekcyjne. Sugeruję, by zmiany ocenił lekarz POZ lub specjalista dermatolog.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.