Swędzenia skóry głowy i łupież

Witam mój problem dotyczy od dłuższego czasu mam problem ze skórą głowy swędzi i mam łupież. Żadne szampony nie pomagają. Kiedyś kupowałam naturalne indyjskie szampony i było ok. Teraz stosuje sklepowe. Czy są jakieś domowe metody żeby pozbyć się łupieżu? Czytałam ze suszony tymianek napar można polać umyte włosy i nie spłukać

"Naturalne" indyjskie szampony nie pomogą. Napar z tymianku nie pomoże. Jeśli to rzeczywiście łupież, proszę kupić w aptece szampon Capitis Duo i używać zgodnie z instrukcją. Jeśli w ciągu trzech tygodni nie będzie dobrze, proszę pójść do dermatologa. Jest kilka chorób, które mają objawy podobne do łupieżu.