Swędzenie odbytu, krocza i moszny

Witam, wstydze sie pojsc z tym do przychodni. Otoz od ponad roku nie mam przespanej calej nocy. W dzien jest ok, ale w nocy jest najgorzej, nie moge przestac sie drapac po odbycie i w kroczu i zaraz pod moszna, swedzi bardzo, ze drapie sie az do krwi i mam caly cas strupy. Nie mam pojecia czym to jest spowodowane. Nie mam zadnych stresow, prowadze higieniczny tryb, nie mam przypadkowych kontaktow seksualnych. Prosze o rade

Przyczyn może być wiele, wyprysk, grzybica, choroby pasożytnicze itp. Bez dermatologa Pan sobie nie poradzi, jeśli wstydzi się Pan pokazać w swojej poradni, proszę wybrać się gdzieś dalej. Jeśli to trwa od roku, to nie ma szans, że przejdzie samo.