Swędznie pochwy u 23-latki

Juz raz pytałam o swój problem CO JA MAM ZROBIĆ???od 2 mcy swedzi mnie w jednym miejscu skóra wewnątrz płatka pochwy.Byłam u P dr powiedziała ze nie mam grzybicy a jak mnie zaswedzi to dała mi Nystatyne w kremie.Mam sie podmywać tylko wodą z rumiankiem RATUNKU ja chyba rozdrapie niedługo c.....kę do krwi albo zwariuje juz pisałam ze brałam Clotrimazol,kwas mlekowy w aplikatorze i nie wiem co jeszcze .P dr zajrzała i pow ze wszystko ładne ,bez zapachu ,bez upławów i tyle ,PROSZE O POMOC

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest bez osobistego badania negować zalecenia lekarza przeprowadzającego badanie. Jeżeli zalecenia nie pomagają proponuję udać się ponownie do Pani Dr. A może spróbować dostępnych preparatów bez recepty w aptece?