Świąd skóry po spożyciu alkoholu

Dzień dobry, swędzi mnie ciało po wypiciu piwa bądź lampki wina (pragnę zaznaczyć, że są to niewielkie ilości. Wykonałam badania: ob, krew z rozmazem, usg jamy brzusznej, usg klatki piersiowej, usg węzłów chłonnych,enzymy wątrobowe, glukoza, TSH, potas,magnez,mocznik,kreatynina, badania ginekologiczne - wszytko w normie). Bardzo się martwię, uprzejmie proszę o pomoc i serdecznie dziękuję za wskazówki.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to jakieś uczulenie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego,. po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można coś więcej powiedzieć.