Szpara międzykręgowa bez uchwytnej patologii
prosze o interpretacje wyniku tomografii komputerowej. szpara miedzykregowa l3-l4 bez uchwytnej patologii.Wymiar strzalkowy kanalu na tym poziomie okolo 18mm.SZpara miedzykregowa l5-s1 zwezona.szerokopodstawne uwypuklenie krazka miedzykregowego na tym poziomie okolo 14mm.wyostrzenie kostne na tylnej krawedzi l5wypuklajaca sie dokanalowo. prosze o odpowiedz

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Wynik badania świadczy o chorobie krążka międzykręgowego (dyskopatii). Sugerowałbym udać się do lekarza prowadzącego wraz z wynikiem w celu konsultacji.
Pozdrawiam.