Szybsze bicie serca i drgawki po jedzeniu przy nerwicy lękowej

Witam!Jestem 23-letnią kobietą,ktora od ponad 5-ciu lat choruje na nerwicę lękową.Mój problem polega na tym,że ok. 30 min. po jedzeniu moje serce zaczyna bardzo szybko bić,jestem cała spięta i trzęsę się.Niepokoi mnie ten stan,bo już sama nie wiem czy to wina nerwów czy może to syndrom jakiejś poważniejszej choroby.Dodam,że 2 lata temu robilam badania krwi,tarczycy i EKG i wszystko bylo w normie.Zgóry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam!

Witam serdecznie,
Objawy, które opisałaś najprawdopodobniej mają tło nerwowe. Jednak wspomniałaś, że ostatnie badania robiłaś dwa lata temu - warto byłoby je wykonać teraz, by mieć pewność, że pod względem fizycznym jest wszystko w porządku.
Pozdrawiam