Tachykardia napadowa a ciąża

Witam. Jestem po operacji ASD II (17lat temu), po operacji skoliozy (6lat temu wstawione śruby). Mam synka 3letniego. Jest zdrowy. W ciązy miałam nadciśnienie. W styczniu tego roku wylądowałam w szpitalu. Zdiagnozowali mi tachykardię napadową. Napady są bardzo żadkie. Przyjmuję lek nedal (0,5tabl) i potaz z magnezem. Mam też skurcze dodatkowe są dni kiedy ich nie ma a są dni kiedy bardzo dokuczają. Chcemy z mężem starać się o drugie dziecko ale słyszałam że z tachykardią jest ryzyko. JakToJest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.