Tachykardia oraz kłujące bóle w klatce piersiowej

Witam. Mam 18 lat. We wrzesniu zdiagnozowano u mnie tachykardie. Nie podano zadnej przyczyny ani lekow aby zapobiec bolowi serca. Problemy z tarczyca wykluczono. Ostatnio mam coraz czestsze bole (klujace i przeszywajace az do szczeki) z lewego boku klatki piersiowej. Czuje sie zmeczona i oslabiona. Mam czeste zawroty glowy. Czy to ma powiazanie z tachykardia? Powinnam wykonac jakies badania? Martwie sie bo z dnia na dzien jest gorzej.

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca. Prawdopodobnie konieczna jest terapia.