Tendencje depresyjne u 33-latki a przyjmowanie leku Rexetin

Witam, Prosze o meska odpowiedz. Mam 33 lata i od zawsze tendencje depresyjne. 3 lata temu przeleczylam taki epizod rexetinem (pol tabl dziennie). Wynik byl rewelacyjny, glownym problemem, oprocz smutku, bylo spowolnienie intelekualne i zaburzenia widzenia i dretwienie konczyn. Objawy dretwienia i zaburzenia widzenia wrocily (juz 8 miesiecy) i jest to dla dodatkowy stres. Boje sie, ze Rexetin uzaleznienie lub nasilenie problemu pod odstawieniu. Lepiej przeleczyc czy zostawic jak jest?

Witam,
czy leki o których Pan pisze sa przyjmowane pod kontrolą lekarza? Proszę jemu powiedzieć o zaburzeniach widzenia i drętwieniu. Może się Pan również zastanowić nad podjęciem psychoterapii, ponieważ leki eliminują jedynie objawy. Psychoterapia może pomóc odkryć przyczyny tendencji depresyjnych.
Pozdrawiam.